O nas

Consells Chemicals

jest dystrybutorem tworzyw sztucznych i specjalistycznej chemii dla przemysłu.  Dzięki szerokiej sieci dystrybucyjno-sprzedażowej, wysoko wyspecjalizowanym pracownikom oraz wieloletniemu doświadczeniu na międzynarodowym rynku chemicznym, dostarczamy produkt na terenie Europy zawsze na czas i na dogodnych dla naszego klienta warunkach. Współpracujemy z firmami lokalnymi a także ze światowymi koncernami paliwowymi.

Jesteśmy przekonani, że usługi o wyjątkowej jakości mogą zapewnić klientom tylko wyjątkowi pracownicy. Stanowimy zespół skupiający ludzi o różnych profilach akademickich, doświadczeniu zawodowym i cechach osobowościowych. Nasza kultura, oparta na zasadzie współpracy i skupienia się na pracownikach, promuje wzajemny szacunek, otwartą wymianę poglądów i stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Naszym celem jest działać tak, by Consells Chemicals był uznawany za najlepszą, renomowaną firmę, docenianą przez rynek za poziom wszystkich świadczonych usług. Chcemy być cenieni za:

  • Jakość i efektywność realizacji prac,
  • Profesjonalizm, uczciwość i energiczne, niezależne podejście do naszych klientów,
  • Innowacyjność i autorskie rozwiązania.

Dzięki przedsiębiorczemu działaniu, perspektywicznemu myśleniu i stałemu udoskonalaniu naszych procesów zwiększamy wartość dodaną dla naszych partnerów i zapewniamy długotrwały, obopólny sukces.